• Jak dobrać puszkę podłogową?
  Jak dobrać puszkę podłogową?
  12512 Odsłony
  2 Comments
  (5.0)
  Lajków

  W tym artykule pomożemy Ci dobrać odpowiedni floorbox do Twojego rodzaju podłogi.

  Czytaj dalej...
 • Montaż puszek kompaktowych w wylewce
  Montaż puszek kompaktowych w wylewce
  10040 Odsłony Lajków

  Podstawy montażu nowoczesnych floorboxów kompaktowych w podłogach wylewanych.

  Czytaj dalej...
 • Stopień ochrony puszek podłogowych IP
  Stopień ochrony puszek podłogowych IP
  1218 Odsłony Lajków

  Puszki podłogowe jak każde inne urządzenia elektryczne posiadają Stopień Ochrony IP (eng. International Protection Rating). Określa on w jakim stopniu urządzenie jest chronione od czynników zewnętrznych takich jak ciała stałe i woda.

  Czytaj dalej...
 • Rodzaje puszek podłogowych - jakie wybrać?
  Rodzaje puszek podłogowych - jakie wybrać?
  1053 Odsłony Lajków

  Podłoga to nie tylko powierzchnia, po której chodzimy. W nowoczesnych budynkach często pełni również funkcję techniczną, skrywając pod sobą różne instalacje. Puszki podłogowe odgrywają w tym kluczową rolę, umożliwiając schludne i bezpieczne prowadzenie przewodów oraz montaż gniazdek. Istnieje jednak wiele rodzajów puszek podłogowych. Warto je bliżej poznać przed dokonaniem wyboru.

  Czytaj dalej...
 • Puszka hermetyczna zewnętrzna – jaką wybrać?
  Puszka hermetyczna zewnętrzna – jaką wybrać?
  1103 Odsłony Lajków

  W miejscach narażonych na wpływ czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, zastosowanie znajduje puszka hermetyczna zewnętrzna. Co to jest i jak wybrać odpowiednią? Wyjaśniamy!

  Czytaj dalej...
 • Floorboxy – jak o nie dbać? Konserwacja
  Floorboxy – jak o nie dbać? Konserwacja
  774 Odsłony Lajków

  Floorboxy to niezbędne rozwiązania dla każdego, kto pragnie skutecznie i estetycznie ukryć połączenia elektryczne w podłodze. Trzeba przy tym pamiętać, że tak zwane puszki podłogowe to konstrukcje, o które należy odpowiednio dbać. Ich prawidłowa konserwacja zapewnia nie tylko trwałość produktu, ale także bezpieczeństwo użytkowania. Jeśli zastanawiasz się, jak dbać o floorboxy, sprawdź poniższy poradnik

  Czytaj dalej...
 • Gniazdka Podłogowe a Puszki Podłogowe - Różnice, Wady, Zalety
  Gniazdka Podłogowe a Puszki Podłogowe - Różnice, Wady, Zalety
  359 Odsłony Lajków

  Gniazdka podłogowe oraz puszki podłogowe to elementy, które pojawiają się coraz częściej w nowoczesnych wnętrzach biurowych, handlowych, a nawet domowych. Choć na pierwszy rzut oka mogą wydawać się bardzo podobne, różnią się kilkoma kluczowymi aspektami. Oto główne różnice, wady i zalety obu tych rozwiązań.

  Czytaj dalej...
 • Montaż puszek podłogowych w podłodze technicznej podniesionej
  Montaż puszek podłogowych w podłodze technicznej podniesionej
  175 Odsłony Lajków

  Nie od dziś wiadomo, że prawidłowy montaż instalacji elektrycznych jest kluczem do ich bezpiecznego i efektywnego użytkowania. Kiedy mówimy o podłogach technicznych podniesionych, jednym z ważnych elementów tej układanki są puszki podłogowe. Wspomniane podłogi charakteryzują się wolną przestrzenią pod powierzchnią. Służy ona do ukrywania kabli i różnego rodzaju instalacji. Montaż puszek podłogowych w podłodze podniesionej pomaga w estetycznym i funkcjonalnym...

  Czytaj dalej...
 • Puszki podłogowe plastikowe czy metalowe – jakie wybrać?
  Puszki podłogowe plastikowe czy metalowe – jakie wybrać?
  162 Odsłony Lajków

  W zakresie rozwiązań budowlanych warto zwracać uwagę na detale, które wpływają na funkcjonalność i estetykę naszych przestrzeni. Jednym z takich elementów, o których nie zawsze pamiętamy, są puszki podłogowe. Stają się one nieodzownym elementem nowoczesnych wnętrz oraz wielu przestrzeni zewnętrznych. Często pojawia się jednak pytanie, jakie puszki wybrać. Jeden z głównych podziałów konstrukcji tego typu to ten na puszki podłogowe plastikowe i puszki podłogowe...

  Czytaj dalej...
 • Puszki podłogowe na taras – jakie zastosować? Na co zwrócić uwagę?
  Puszki podłogowe na taras – jakie zastosować? Na co zwrócić uwagę?
  147 Odsłony Lajków

  Puszki podłogowe na taras są coraz chętniej wykorzystywane przez osoby, które budują lub remontują dom. Rozwiązanie to zapewnia bowiem niezwykłą wygodę i umożliwia łatwiejsze korzystanie z urządzeń elektronicznych podczas przebywania na zewnątrz budynku. Na co jednak musimy zwrócić uwagę, gdy wybieramy floorboxy na taras?

  Czytaj dalej...
 • Floorbox do parkietu – jak dobrać?
  Floorbox do parkietu – jak dobrać?
  179 Odsłony Lajków

  Puszki podłogowe to elementy, które zapewniają ogromną wygodę i pomagają utrzymać porządek w pomieszczeniu. Aby jednak spełniały one swoje zadania, muszą być właściwie dobrane do miejsca, w którym mają być zamontowane. W poniższym artykule wyjaśniamy więc, co powinniśmy uwzględnić, gdy kupujemy puszki podłogowe do parkietu.

  Czytaj dalej...
 • Jak działa floorbox? Kompleksowe wyjaśnienie
  Jak działa floorbox? Kompleksowe wyjaśnienie
  193 Odsłony Lajków

  Zarządzanie przewodami staje się dzisiaj kluczowym elementem projektowania funkcjonalnych i estetycznych przestrzeni. Kluczową rolę odgrywają w tej kwestii floorboxy. Warto zatem zrozumieć, jak działa floorbox. 

  Czytaj dalej...
Showing 1 to 12 of 17 (2 Pages)